חיפוש SternFX on YouTube SternFX on Twitter SternFX on Facebook

הסאונד לא נכנס

אוף, משהו לא עובד? זה המקום לשאול. מטרת הפורום היא לעזור בפתרון תקלות ותמיכה טכנית בקורסים.
חוקי הפורום
לפני פרסום השאלה בדקו אם התשובה כבר נמצאת בפוסט הראשון - דביק:שאלות ותשובות נפוצות

נא לציין את מערכת ההפעלה שם וגרסת התוכנה שעליהם אתם עובדים בכל הודעה (לדוגמה: מערכת Windows 7 64 bit, פרמייר פרו CC, שמונה ג'יגה בייט ראם).
מומלץ להוסיף מידע זה לחתימתכם כך שיופיע בכל הודעה שאתם משאירים (לוח בקרה למשתמש -> פרופיל -> חתימה אישית).
אין לדבר על פעילויות בלתי חוקיות כולל הורדה או פריצה של תוכנות. נא לכתוב משפטים שלמים ומנוסחים היטב כדי להקל על מתן תשובות בפורום. פרסום מודעות בהודעה יגרום למחיקתה ומחיקת המשתמש.
ככל שיהיה יותר מידע בהודעה כך יקל עלינו לענות. במקרים בהם זה רלוונטי, מומלץ לצרף צילום מסך של התקלה. נא לא לפתוח שרשורים כפולים באותו נושא או בפורומים נוספים.

תמיכה טכנית רשמית מחברת Adobe ופתרון בעיות רישוי אפשר לקבל בטלפון: 1-809-344-217 או ישירות דרך חשבון המשתמש באתר החברה.

הסאונד לא נכנס

הודעהעל ידי הודיה » 19 יוני 2017, 10:48

אני מכניסה עוד סאונד לקליפ אבל הוא רוצה להיכנס רק לערוץ שכבר תפוס בסאונד אחר. איך אני יכולה לקבוע את הערוץ שאליו יכנס הסאונד? :x
הודיה

Re: הסאונד לא נכנס

הודעהעל ידי ערן שטרן » 19 יוני 2017, 10:57

איזו תוכנה?
אם מדובר בפרמייר פרו, תוכלי לגרור את הסאונד מחלון המקור (יש אייקון של גל-קול) ישירות לערוץ שתרצי. אם אין מספיק ערוצים זמינים יש לגרור לתחתית הטיימליין ואז יווצר ערוץ חדש. להבא, נבקש לקרוא את חוקי הפורום ולציין את הפרטים הרלוונטים, אחרת לא נוכל לענות.
ערן שטרן
Forum Admin

הודעהעל ידי הודיה » 19 יוני 2017, 11:42

סליחה ערן זה פרמייר פרו גירסת הענן. פשוט הרבה זמן לא הייתי בפורום... הסאונד ,כאילו, לא יכול להיכנס לערוץ שאני רוצה. רק לערוץ מסויים שהפרמייר מחליט. יכול להיות?
הודיה

הודעהעל ידי ערן שטרן » 19 יוני 2017, 13:57

לא יודע, אולי תעלי צילום מסך. קשה לי להבין למה זה לא עובד. תוכלי כמובן ליצור קשר עם התמיכה של אדובי הפרטים כאן למעלה. הם יכולים להשתלט על המחשב ולסייע בפתרון הבעיה.
ערן שטרן
Forum Admin

הודעהעל ידי RC1 » 21 יוני 2017, 13:33

תבדקי אם הערוץ הוא 5.1
א"כ תוסיפי עוד ערוץ כזה ע"י לחיצה ימנית Add tracks
ואם זה לא 5.1
תבדקי איזה ערוץ זה ותוסיפי
RC1

חזור אל תמיכה טכנית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים