חיפוש SternFX on YouTube SternFX on Twitter SternFX on Facebook

בעיה טכנית בייצוא חומרים בפרימייר

צריכים עזרה בבעיות בסיסיות? זה המקום לשאול. חשוב! מטרת הפורום אינה לימוד התוכנה אלא פתרון תקלות ותמיכה טכנית בקורסים. פורום זה לא מיועד לעזרה במעשים לא חוקיים. פרסום מודעות בהודעה יגרום למחיקתה ומחיקת המשתמש.
חוקי הפורום
נא לציין את מערכת ההפעלה שם וגרסת התוכנה שעליהם אתם עובדים בכל הודעה (לדוגמה: מערכת Windows 7 64 bit, פרמייר פרו CC, שמונה ג'יגה בייט ראם).
מומלץ להוסיף מידע זה לחתימתכם כך שיופיע בכל הודעה שאתם משאירים (לוח בקרה למשתמש -> פרופיל -> חתימה אישית).
אין לדבר על פעילויות בלתי חוקיות כולל הורדה או פריצה של תוכנות. נא לכתוב משפטים שלמים ומנוסחים היטב כדי להקל על מתן תשובות בפורום. פרסום מודעות בהודעה יגרום למחיקתה ומחיקת המשתמש.
ככל שיהיה יותר מידע בהודעה כך יקל עלינו לענות. במקרים בהם זה רלוונטי, מומלץ לצרף צילום מסך של התקלה. נא לא לפתוח שרשורים כפולים באותו נושא או בפורומים נוספים.

תמיכה טכנית רשמית מחברת Adobe ופתרון בעיות רישוי אפשר לקבל בטלפון: 1-809-344-217 או ישירות דרך חשבון המשתמש באתר החברה.

בעיה טכנית בייצוא חומרים בפרימייר

הודעהעל ידי kolnoa » 20 מרץ 2017, 13:32

אני עורך פרימייר כבר 17 שנה.
כרגע אני עובד על קליפ מוזיקה בן 4 דקות. בכל פעם שאני מנסה לייצא אותו אני מקבל תופעה מוזרה של מסכים אדומים ריקים, המהבהבים לאורך הקליפ. יצוין שבתוכנה עצמה הכל עובד נהדר, אין שום בעיה של רנדור או של איטיות. כבר העתקתי את הפרויקט להארד דיסק אחר, מחקתי את קבצי הרנדר, פתחתי פרויקט חדש וייבאתי רק את הסיקוונס - כלום לא עוזר. גם לא מדובר בבעייה של נגן. גם כשאני משיב את הסרט שייצאתי לפרימייר הוא מציג את המסכים האדומים באותו תזמון בדיוק בכל פעם. כלומר, זה ממש בעיה בשלב הייצוא. כמו כן ייצאתי את הסרט במגוון פורמטים ובכולם אותה התופעה. מה עושים?
kolnoa

Re: בעיה טכנית בייצוא חומרים בפרימייר

הודעהעל ידי ערן שטרן » 20 מרץ 2017, 14:39

לא ציינת שום מידע על המערכת שלך לכן כל שנותר הוא להפנות אותך לתמיכה הטכנית של אדובי, הפרטים כאן למעלה. הם מצויינים ויוכלו לאתר את התקלה ולפתור אותה. שיהיה בהצלחה.
ערן שטרן
Forum Admin

חזור אל תמיכה טכנית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

חדש! הצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים והצעות מיוחדות. לחץ כאן