חיפוש SternFX on YouTube SternFX on Twitter SternFX on Facebook

יבוא קבצים עם ארבעה ערוצי סאונד ממצלמת סוני לפרמייר

צריכים עזרה בבעיות בסיסיות? זה המקום לשאול. חשוב! מטרת הפורום אינה לימוד התוכנה אלא פתרון תקלות ותמיכה טכנית בקורסים. פורום זה לא מיועד לעזרה במעשים לא חוקיים. פרסום מודעות בהודעה יגרום למחיקתה ומחיקת המשתמש.
חוקי הפורום
נא לציין את מערכת ההפעלה שם וגרסת התוכנה שעליהם אתם עובדים בכל הודעה (לדוגמה: מערכת Windows 7 64 bit, פרמייר פרו CC, שמונה ג'יגה בייט ראם).
מומלץ להוסיף מידע זה לחתימתכם כך שיופיע בכל הודעה שאתם משאירים (לוח בקרה למשתמש -> פרופיל -> חתימה אישית).
אין לדבר על פעילויות בלתי חוקיות כולל הורדה או פריצה של תוכנות. נא לכתוב משפטים שלמים ומנוסחים היטב כדי להקל על מתן תשובות בפורום. פרסום מודעות בהודעה יגרום למחיקתה ומחיקת המשתמש.
ככל שיהיה יותר מידע בהודעה כך יקל עלינו לענות. במקרים בהם זה רלוונטי, מומלץ לצרף צילום מסך של התקלה. נא לא לפתוח שרשורים כפולים באותו נושא או בפורומים נוספים.

תמיכה טכנית רשמית מחברת Adobe ופתרון בעיות רישוי אפשר לקבל בטלפון: 1-809-344-217 או ישירות דרך חשבון המשתמש באתר החברה.

יבוא קבצים עם ארבעה ערוצי סאונד ממצלמת סוני לפרמייר

הודעהעל ידי נגה » 17 מרץ 2017, 15:37

מצלמת במצלמה חדשה סוני x70 ובפעם הראשונה נתקלת בכך שהקבצים שאני מייבאת לפרמייר מכילים ארבעה ערוצי סאונד כששניים מהם לגמרי מושתקים. זה מסרבל לי את העריכה ואני מנסה להבין האם עלי לשנות משהו בזמן הצילום או שניתן לשנות זאת בייבוא הקבצים.
תודה רבה מראש על המידע.
נגה

Re: יבוא קבצים עם ארבעה ערוצי סאונד ממצלמת סוני לפרמייר

הודעהעל ידי ערן שטרן » 17 מרץ 2017, 17:37

בדרך כלל אפשר להגדיר בעת הצילום את מספר הערוצים שיוקלט. כדי לבטל את הערוצים הללו בפרמייר יש לסמן את כל הקליפים ב-Bin ותחת Clip > Modify > Audio Channels להסיר את הסימון מהערוצים בהם אין צורך.
ערן שטרן
Forum Admin

הודעהעל ידי נגה » 17 מרץ 2017, 17:54

יופי תודה רבה. עזרת מאד.
ועוד משהו בעניין, האם הגיוני להפוך את הקבצים שמגיעים ב 4 מונו (מתוכם שניים במיוט) לערוץ אחד של סטריאו המכיל את שני ערוצי המונו בקליפ אודיו אחד? זה הרבה יותר פשוט לעשות התאמות סאונד בצורה כזו... האם אני פוגמת באיכות ?...
שוב תודה מראש.
נגה

הודעהעל ידי ערן שטרן » 17 מרץ 2017, 18:58

האיכות לא נפגמת. תבחרי במה שנח לך
ערן שטרן
Forum Admin

הודעהעל ידי נגה » 17 מרץ 2017, 20:39

תודה רבה.
נגה

חזור אל תמיכה טכנית